top of page

Волонтери ОО «300 Миколаївців» провели футбольний поєдинок з воїнами Нацгвардії

Сьогодні, 20 листопада, в Миколаєві відбувся матч між волонтерами ОО «300 Миколаївців» і воїнами Національної гвардії України, присвячений звільненню Миколаївщини від російських загарбників, Дню Достоїнства і Свободи України, Собору Архістратіга Михаїла, відкриттю Мундіалю по футболу в Катаре.

20:07, 20 листопада 2022 р

Волонтери ОО «300 Миколаївців» провели футбольний поєдинок з воїнами Нацгвардії

— Перед грою майже хвилина молчання по погибшим в результаті збройної агресії РФ проти України. Гімн України исполнил Денис Мисанчук. На матчі були присутні митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, командир полковник в/ч 3039 г. НГУ Вакуленко С.М. Вручены памятные сертификаты всем участникам матча, – розповіли в організації.

Владыка церкви Владимир поздравил всех с Днем Святого Михаила.

Командир НГУ Вакуленко С.М. привітав усіх з визволенням Вооруженними Силами України Миколаївської області та відкриттям Мундіалю по футболу.

Всі учасники матчу поставили пам'ятні підписи на м'яч, який буде зберігатися в музеї «300 Миколаївців». Командиру НГУ подарували книгу «Футбольный Николаев».

Футбольний матч завершився зі рахунком 8:8.

У складі команди «300 Миколаївців» грали: Толпекін, Кібзун, Михайленко, Бендарик, Пікус, Гусєв, Свердлов, Добровольський, Артеменко, Селецький, Жовжаренко.

— За участь в організації подяка судді матчу Юрію Ковальчуку та Сергію Возняку. Окрема подяка керівнику Миколаївського академічного художнього драматичного театру Артему Свистуну та його співробітникам за надану допомогу в організації футбольного матчу, відзначили в ОО «300 Миколаївців».

Напомним, 15 листопада громадська організація «300 миколаївців» подала в Миколаївський геріатричний пансіонат партії спеціалізованих багатофункціональних медичних коек.

Читати статтю на сайті видання >
https://nikvesti.com/ru/news/public/260366

bottom of page