top of page
Пошук
  • Фото автораADMIN

КРУГЛИЙ СТІЛ проведений Управлінням ООН з координації гуманітарних справ (ОСНА) ...

У місті Дніпро відбувся КРУГЛИЙ СТІЛ проведений Управлінням ООН з координації

У місті Дніпро відбувся КРУГЛИЙ СТІЛ
У місті Дніпро відбувся КРУГЛИЙ СТІЛ

гуманітарних справ (ОСНА) за участі громадських організацій, благодійних фондів та волонтерських груп України.

16 серпня 2023 року громадська організація «300 МИКОЛАЇВЦІВ» в м. ДНІПРО прийняла участь в КРУГЛОМУ СТОЛІ організованого Управлінням ООН з координації гуманітарних справ (ОСНА), щодо перегляду програм малих грантів для громадських організацій, благодійних фондів та волонтерських груп України.

Під час круглого столу обговорювалось виклики, які постали між неурядовими організаціями (партнери) та громадськими організаціями, благодійними фондами та шляхи їх подальшого вирішення.

Під час круглого столу організатором ОСНА було наголошено партнерам, що потрібно більше залучати до виконання грантових програм громадські організації, благодійні фонди на місцях, щодо реалізації проектів на які виділяються кошти, оскільки громадські організації, благодійні фонди, волонтерські групи стикаються зі значними труднощами в доступі до фінансування своєї гуманітарної діяльності, особливо від донорів.

Крім, цього було приділено увагу партнерів, щодо залучення громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських груп до грантових програм, які працюють у тісній співпраці з місцевою владою (підписані меморандуми).

Зважаючи на те, що багато громадських організацій, благодійних фондів та волонтерських груп були створені нещодавно, багато з них потребують певної розбудови інституційної та операційної спроможності. Громадськими організаціями, благодійними фондами, волонтерськими групами присутніми на круглому столі було запропоновано донорам виділяти гранти на підтримку таких організацій, щодо їх функціонування.

Метою круглого столу є посилення та розвиток кооперації між національними та місцевими громадськими організаціями, благодійними фондами та волонтерськими групами та створення передумов для посилення їх потенціалу.

Наразі, однією з основних потреб є визначення в межах спільної дискусії стратегії просування так званої «програми локалізації» гуманітарної допомоги шляхом залучення місцевих партнерів, які надають гуманітарну підтримку постраждалому населенню до справедливої співпраці та доступу до міжнародного фінансування шляхом розбудови довгострокових партнерств.


Comments


bottom of page