top of page

«300 миколаївців» провели благодійну акцію та постригли сто вихованців інтернату №3

Активісти громадської організації «300 миколаївців» у рамках благодійної акції постригли сто вихованців інтернату №3 у Миколаєві.

08:17, 27 Жовтня, 2021

«300 миколаївців» провели благодійну акцію та постригли сто вихованців інтернату №3

Зокрема, у громадській організації «300 миколаївців» подякували професійним барберам Катерині та Максиму з «Kontora haircuts Nikolaev», які зробили дітям стильні та сучасні стрижки.

— Модно та стильно підстригли 100 дітей в інтернаті №3. Окрема подяка хлопцям, які провели таку роботу на благо дітей, багато з яких слабозорі, слабочуючі, інклюзія, – сказано у підписі до відео.

Нагадаємо, наприкінці травня у Миколаївській облдержадміністрації хотіли закрити спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат №3 для дітей з особливими потребами, яка знаходиться у Ракетному гаю, а дітей перевести до школи-інтернату №2 для дітей-сиріт з вадами розумового та фізичного розвитку, яка знаходиться у Корабельному районі.

На сесію обласної ради 29 вересня було винесено питання щодо ліквідації п'яти інтернатних установ на Миколаївщині у зв'язку із реформою деінституціоналізації форм виховання. Тоді біля будівлі Миколаївської обласної ради зібралося близько 30 осіб, щоби не допустити закриття школи-інтернату №3. В результаті депутати облради не підтримали ліквідацію загальноосвітньої школи-інтернат № 3, розташованої в Миколаєві.

Читати статтю на сайті видання >
https://nikvesti.com/ru/news/public/232708

bottom of page