top of page

Політика конфіденційності

Умови користування

Умови користування веб-сайтом ГО "300 Миколаївців"

Використання цього веб-сайту є угодою, із зазначеними умовами:

a) ГО "300 Миколаївців" забезпечує безкоштовний доступ до цього веб-сайту https://www.300mykolayivtsiv.org/ («сайту») для всіх бажаючих («користувачів»). Подана на ньому інформація має виключно ознайомлювальний характер. Організація дозволяє користувачам відвідувати сайт, завантажувати та копіювати інформацію, документи та матеріали (узагальнено іменовані «матеріали») з сайту для особистих потреб користувача без будь-яких прав перепродувати або розповсюджувати їх або створювати добірки на їх основі, відповідно до умов, нижче, а також відповідно до більш конкретних обмежень, які можуть застосовуватися до конкретних матеріалів цього сайту;

b) ГО "300 Миколаївців" здійснює адміністрування цього https://www.300mykolayivtsiv.org/ сайту. На всі матеріали Організації, розміщені на цьому сайті, поширюються ці умови;

c) якщо прямо не зазначено інше, висновки, тлумачення та висновки, що містяться в матеріалах на цьому сайті, належать різним співробітникам ГО "300 Миколаївців", Волонтерам та городянам, які підготували відповідні матеріали, і не у всіх випадках відображають думку ГО "300 Миколаївців" .

Захисні застереження
Матеріали, пропоновані на цьому сайті, пропонуються «як є», без будь-яких гарантій, явно виражених або на увазі, включаючи, без винятку, гарантії комерційної вигоди, придатності для конкретних цілей і не порушення прав.

 

Організація ГО "300 Миколаївців" не бере на себе жодних гарантій чи відповідальності щодо точності чи повноти будь-яких таких матеріалів.

 

ГО "300 Миколаївців" періодично доповнює, змінює, покращує чи оновлює матеріали на цьому сайті без попереднього повідомлення. У жодному разі ГО "300 Миколаївців" не несе відповідальності за будь-які збитки, збитки, цивільну відповідальність або витрати, понесені, згідно з заявою, внаслідок використання цього сайту, включаючи, без винятку, будь-які можливі у зв'язку з цим несправності, помилки, пропуски, відмови чи затримки.

 

Використання цього сайту здійснюється користувачем на свій ризик. За жодних умов, у тому числі через недбалість, але не обмежуючись нею, ГО "300 Миколаївців" не несе відповідальності за будь-яку пряму, непряму, випадкову, навмисну чи побічну шкоду, навіть якщо Організації було повідомлено про можливість такої шкоди.

Користувач прямо погоджується та визнає, що
ГО "300 Миколаївців" не несе жодної відповідальності за поведінку будь-якого користувача.

Даний сайт може містити поради, думки та заяви різних постачальників інформації.
ГО "300 Миколаївців" не визначає та не підтверджує точності чи надійності будь-яких порад, думок, заяв чи іншої інформації, що надається будь-якими постачальниками інформації, будь-яким користувачем цього сайту або будь-якою іншою фізичною чи юридичною особою.

 

Користування будь-якими такими порадами, думками, заявами чи іншою інформацією здійснюється користувачем на власний ризик. Ні ГО "300 Миколаївців", ні її будь-які відповідні співробітники, постачальники інформації або матеріалів не несуть відповідальності перед будь-яким користувачем або будь-якою іншою особою за будь-які неточності, помилки, пропуски, порушення, видалення, дефекти, зміни або використання будь-яких пропонованих матеріалів або за їх актуальність і точність, а також не несуть відповідальності за будь-які порушення працездатності, комп'ютерні віруси або відмови лінії зв'язку незалежно від причини або будь-якої шкоди, що викликана цим.

Як умову використання цього
сайту користувач погоджується не покладати на
ГО "300 Миколаївців" та її співробітників відповідальність за будь-які можливі дії, вимоги, збитки, збитки, цивільну відповідальність та витрати (включаючи гонорар адвоката) у зв'язку з використанням цього сайту, включаючи, без винятки, будь-які факти, які у разі їх підтвердження є порушенням користувачем цих умов. Якщо користувач не задоволений будь-якими матеріалами цього сайту або будь-якими умовами користування, єдиним та винятковим засобом у розпорядженні користувача є відмова від використання сайту.

Цей сайт може містити посилання та вказівки на веб-сайти третіх сторін. Такі сайти не контролюються
ГО "300 Миколаївців", та організація ГО "300 Миколаївців" не несе відповідальності за зміст будь-яких таких сайтів або будь-яких посилань, що містяться на таких сайтах.


ГО "300 Миколаївців" наводить такі посилання виключно для зручності та включення посилання або вказівки не означає підтримки відповідного сайту; 

Якщо на цьому сайті містяться електронні дошки оголошень, конференції обміну текстовими повідомленнями, доступ до списків розсилки або інших засобів обміну повідомленнями або зв'язку (узагальнено іменовані «форуми»), користувач погоджується використовувати форуми лише для відправлення та отримання повідомлень та матеріалів, що мають відношення до конкретного форуму або пов'язаних із ним. Як невичерпний приклад, користувач погоджується при використанні форуму утримуватися від наступного:


a) наклеп, зловживання, переслідування, відстеження, погрози чи інші порушення юридичних прав (таких, як право на невтручання у особисте життя та гласність) інших осіб;

b) публікація, розміщення, передача або розповсюдження будь-яких наклепницьких, що порушують права, образливих, непристойних чи незаконних матеріалів чи інформації;

c) підвантаження або приєднання файлів, що містять програмне забезпечення або інші матеріали, що захищаються правами інтелектуальної власності (або правами на невтручання в особисте життя та гласність), якщо користувач не володіє ними або не контролює права на них або не отримав усіх відповідних дозволів, необхідних законом ;

d) підвантаження або приєднання файлів, що містять віруси, файлів зі спотвореною структурою або будь-яких інших програм або продуктів, які можуть завдати шкоди функціонуванню комп'ютера іншої сторони;

е) видалення будь-якої інформації про автора, юридичних застережень, вказівок або міток власників у будь-якому з файлів, що підвантажуються;

f) фальсифікація походження або джерела програмного забезпечення або інших матеріалів, що містяться у файлі, що підвантажується.

g)
реклама або пропозиція про продаж будь-яких товарів, послуг або поведінки, або проведення оглядів, конкурсів або листів, що пересилаються, або завантаження будь-якого файлу, розміщеного іншим користувачем форуму, який, як відомо користувачеві або мало бути відомо, не може законно поширюватися таким чином .

Користувач визнає, що всі форуми та дискусійні групи є публічними, а не приватними засобами зв'язку. Крім того, користувач визнає, що форуми групового обговорення, повідомлення, конференції, електронні та інші повідомлення від інших користувачів не означають їх схвалення з боку
ГО "300 Миколаївців" і що такі повідомлення не можуть вважатися переглянутими, відсортованими або схваленими ГО "300 Миколаївців" . Організація залишає за собою право з будь-якої причини та без попереднього повідомлення видаляти будь-які повідомлення на форумах, отримані від користувачів, включаючи без обмеження, електронні повідомлення та повідомлення на електронних дошках оголошень.

Кордони, назви та позначки, які використовуються на картах на цьому сайті, не означають офіційного схвалення або визнання з боку
ГО "300 Миколаївців" .

Країни та території
Позначення та описи, представлені на цьому веб-сайті, не означають висловлювання з боку ГО "300 Миколаївців" будь-якої думки щодо правового статусу тієї чи іншої країни, території, міста чи району, їхньої влади, або щодо делімітації та демаркації їх кордонів чи кордонів. . Термін "країна", що використовується в цих матеріалах, також відноситься, у відповідних випадках, до територій або районів.

Застереження про збереження конфіденційності
У зв'язку з доступом до цього сайту певна інформація щодо користувача, така, як адреси Інтернет-протоколу (IP), навігація за ресурсами сайту, програмне забезпечення та час, проведений на сайті, а також інша аналогічна інформація буде зберігатися на серверах WIX.COM . Ця інформація не дозволяє ідентифікувати користувача.

Ця інформація буде використовуватися лише для внутрішніх цілей під час підготовки аналізів відвідуваності веб-сайту. Якщо користувач повідомляє конкретну інформацію, що ідентифікує його, таку, як прізвище, адресу та іншу інформацію, у формах, розміщених на цьому сайті, така інформація буде використовуватися лише для статистичних цілей і не буде передаватися для загального доступу. Водночас
ГО "300 Миколаївців" не несе жодної відповідальності за безпеку цієї інформації.

Збереження імунітетів
Ніщо в реальних умовах не є і не може вважатися обмеженням або відмовою від привілеїв та імунітетів ГО "300 Миколаївців", які спеціально захищаються.

Загальні положення
ГО "300 Миколаївців" збережуть за собою виняткове право на власний розсуд міняти, обмежувати чи видаляти сайт чи будь-які матеріали в усіх відношеннях.

ГО "300 Миколаївців" залишає за собою право на власний розсуд забороняти будь-якому користувачеві доступ до цього сайту або будь-яким його частинам без попередження.

Відмова
ГО "300 Миколаївців" від будь-якого положення цих умов не має обов'язкового характеру, якщо вона не зафіксована письмово і не підписана її належним чином уповноваженим представником.

також пропонуємо ознайомитися з правилами  Публічної оферти

bottom of page