top of page
Пошук
  • Фото автораADMIN

РЯТУЄМО ХЕРСОНЩИНУ❗️💛💙🇺🇦

Оновлено: 12 черв. 2023 р.


Сьогодні 10.06.2023р. до Херсона прибули ванжівка до Херсону і до Білозірки 4 вантажівки з продуктами, гігієничними наборами, медікаментами, одежою і багато всім необхідним для постраждалих Херсонщини.
Під час здійснення допомоги орки в цей день постійно обстрілювали нас але всі волонтери не зупинялися і продовжували розвантажувати допомогу під спільні патріотичні пісні, які всіх нас надихали і об‘єднували🙏🇺🇦 Нас не подалати!

ГО «300 МИКОЛАЇВЦІВ» прийняли участь з міжнародними фондами WEST SUPPOR, UNISEF і місією ООН в наданні гуманітарної допомоги постраждалим Херсонщини від підриву Каховської ГЕС.


Сьогодні 10.06.2023р. прибула вантажівка до Херсону, - до Білозірки 4 вантажівки з продуктами, гігієничними наборами, медікаментами, одежою і багато всім необхідним для постраждалих Херсонщини.


Під час здійснення допомоги орки в цей день постійно обстрілювали нас але всі волонтери не зупинялися і продовжували розвантажувати допомогу під спільні патріотичні пісні, які всіх нас надихали і об‘єднували Нас не подалати!


В цей найскладний час всі волонтерські громадські організації України всіх міст і міжнародні партнери максимально об‘єдналися, щоб потужно допомогти мешканцям Херсонщини.


Ми волонтери «300 МИКОЛАЇВЦІВ» щиро вдячні організатору МИКИТІ КОЗИРЕНКО, який організував таку потужну гуманітарну допомогу жителям Херсонщини і тещо ми як громадська організація «300 МИКОЛАЇВЦІВ» змогли, також прийняти участь в гуманітарній допомогі та внести частину свого серця і сил для зменшення страждань наших українців Херсонщини


ДРУЗІ УКРАЇНЦІ, РЯТУЄМО ХЕРСОНЩИНУ- разом ми сила СЛАВА ЗСУ, ВОЛОНТЕРАМ!

13 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page