top of page

Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога

Гуманітарна допомога


Праця команди ГО "300 Миколаївців" спрямована не на створення видимості роботи. Весь процес налагодженої роботи з надання гуманітарної допомоги населенню розроблений і функціонує так, щоб кожна людина або організація звернувшись до нас могла реально оцінити нашу допомогу.


ГО «300 Миколаївців» захищає права та інтереси незахищених верств населення, пенсіонерів, інвалідів, сімей з дітьми, дітей-сиріт, молоді, жінок, безробітних.


Забезпечує громадян - гарячими обідами, будівельними наборами та плитами ОСБ, необхідними медикаментами, засобами індивідуальної гігієни для дорослих та дітей.


Надає постраждалим від війни громадянам правову і психологічну допомогу, допомогу щодо засклення вибитих вікон та дверей, допомагає в зимовий час громадянам дровами, для обігріву їх домівок, допомагає громадянам генераторами та повербанками під час виключення світла, допомагає в проведенні будівельних робіт, щодо демонтажу порушених будівель та інфраструктури населених пунктів, які не підлягають ремонту внаслідок військової агресії рф.


Допомагає в проведенні будівельних робіт будівель та інфраструктури населених пунктів, які постраждали внаслідок військової агресії рф, надає допомогу по відновленню критичної інфраструктури, зокрема водопостачальної в м. Миколаєві та області, допомагає громадянам в будівництві захисних споруд цивільного захисту (бомбосховищ та протирадіаційних укриттів).


У зв'язку з міжнародним збройним конфліктом на території України та в Миколаєві також мала місце гуманітарна криза, наслідком якої стало негативне матеріальне та фінансове становище безліч городян та вимушених переселенців.


Наша організація на постійній основі почала займатися як придбанням та доставкою вантажів так і комплектуванням (продуктових наборів) для їх подальшого розподілу серед населення, що потребує. Ці набори швидко розподіляються серед людей, проте звернень щодо надання допомоги – ще більше!


Усі продуктові набори та інші послуги з надання гуманітарної допомоги від ГО 300 Миколаївців – безкоштовні!


Ми допомагаємо пенсіонерам за віком, особам з інвалідністю , тим хто перебуває на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування, та багатьом іншим.


Командою ГО 300 МИКОЛАЇВЦІВ з метою удосконалення інформативної комунікації було також  прийнято рішення відновити роботу веб-сайту, за допомогою якого кожен нужденний городянин може надати або отримати інформацію про наші послуги, у тому числі, уточнити питання про гуманітарну допомогу для населення. 


Про цю подію ми повідомляли вже в наших групах та сторінках у соцмережах.


У процесі надання допомоги ми значно розширили масштаби своєї діяльності, щоб упоратися зі зростаючими потребами. 


Тому крім чинної команди ГО 300МИКОЛАЇВЦІВ нам на добровільних засадах активно допомагають бригади Волонтерів! Приєднуйтесь і разом до перемоги!


bottom of page