top of page

Медична гуманітарна допомога

Медична гуманітарна допомога

Медичний напрямок


ГО "300 Миколаївців"  з початку вторгнення російських військ на південь України, поспішно організувало волонтерську діяльність пов'язану з медичною допомогою, щоб спростити доставку ліків першої необхідності тим, хто їх справді потребує.


ГО «300 Миколаївців» сприяє розвитку медицини, здійснює аналіз медичних установ, та моніторить діяльність працівників медичних установ. 


Вносимо пропозиції щодо покрашення роботи медичних установ, проводимо співпрацю з цього приводу з органами державної влади та органами місцевого самоврядування. 


Підготовлюємо проекти нормативних та законодавчих актів, що мають прийматися у відповідності до чинного законодавства України. 


Спостерігаємо за виконанням прав пацієнтів медичних установ, займаємось боротьбою з корупцією та хабарництвом в медичних закладах. 


Допомагаємо медичним закладам медикаментами, медичними засобами та медичним обладнанням.


У співдружності з аналогічними організаціями та різними благодійними фондами в рамках загальнонаціонального проекту гуманітарної допомоги ГО 300 Миколаївців було створено:


- компетентну логістичну команду, готову допомогти з перевезеннями та сортуванням ліків за призначенням;


- організовано власні складські приміщення для збереження ліків;


- команду активних волонтерів, які опрацьовують замовлення та готові доставляти допомогу до нужденних;


- збираємо військові аптечки для передової, цивільні аптечки для бомбосховищ; 


-формуємо посилки із ліками та доставляєм їх до прифронтових та тимчасово окупованих територій.


- ін.


Ми будемо також вдячні всім небайдужим за підтримку організації в нелегкий час. Разом ми робимо необхідну та важливу справу для наближення Перемоги!  Слава Українї!


bottom of page